SİZE ULAŞALIM

BİZ KİMİZ?

BU İŞİN ARKASINDA KİMLER VAR?

Neo Yapı, tam 15 yıldır kaliteli ve yenilikçi yaşam alanları yaratmak için var. İnşaattan mimariye, statik dizayndan pazarlamaya kadar çok birimli bir yapıya sahip olan Neo Yapı’nın ardında, 45 yıllık bir bilgi birikimi, deneyim ve pek çok firma bulunuyor. Neo Yapı’nın bugüne kadar gerçekleştirdiği başlıca projeler arasında Neo Vista, Neo Çarşı, Neo Yaşam, Neo Park, Neo Garden, Neo Studio, Neo Gölpark İstanbul ve Neo Bolluca bulunmakta.

NEO Florida Homes, 2015 yılında Florida Orlando’da kurulmuştur ve sektörde 45 yıllık global bilgi birikimi ve deneyimi ile, en uygun fiyatlarla, müşterilerinin yaşam kalitelerini arttıracak konforlu konut projelerini onların beğenisine sunmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile, oluşturduğu “One Stop Shop” kavramı, emlak sektöründe fark yaratmaya devam etmektedir.

Bir ev sahibi olurken, o evin her detayının ve kullanılan her malzemenin kusursuz olmasını beklediğinizi biliyoruz.

Design Center; seçimlerinizi, birebir görerek ve dokunarak yapmanız için kurulan özel bir tasarım merkezi…

Mutfak ve banyonun birebir modellerini görebileceğiniz, mimari çizimler ve maketlerle hayallerinizi olabildiğince somutlaştıran Design Center, evinizi sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlamak için kuruldu.

Çünkü biz de sizlere sunduğumuz hayatta, her şeyin tam istediğiniz gibi olmasını ve ömür boyu ‘İyi ki’ demenizi amaçlıyoruz.

Sizi Arayalım

Neo Florida Homes'un haberlerinden telefon, sms ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.